Elite City

Halkalı Atakent'te inşa edilen Elite City, 590 dairelik bir projedir. 2013 Baharında bitmesi planlanan Elite City, 37.000 m2 alanda %85 yeşil alanda inşa edilmektedir.

Dairelerin kat yüksekliği brüt 3.10 m olduğu Elite City, de blokların dış cephesi seramik porselenle kaplanmıştır. Bu sayede yıllarca bakımlı ve temiz kalabilecek blokların pencere sistemlerinde Rehau, mutfak aksesuarlarında Franke ankastre ürünlerini tercih edilmiştir.

Çocuklarınızı emanet edeceğiniz bir adet de kreş bulunan Elite City'de ayrıca, profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır. Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.

Elite City, içinde eczanede, kuaför, market, cafe, restaurant, pastane gibi mekanların bulunduğu Çarşı sayesinde kentin bütün imkanlarını kapınızın önüne kadar getirmiştir. Açık ve kapalı havuzu, kafetarya, sosyal tesisler ve spor sahalarıyla kent içinde ayrı bir kent kuran Elite City, sizlere hem keyif, hem yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

Proje Özellikleri

Proje Tipi: Konut

Toplam Alan: 134.000 m²

Arazi Alanı: 37.000 m²

Proje Konumu: İstanbul/Türkiye

Bitiş Tarihi: 2012

Proje Planı: 590 Daire, Yarı Olimpik Havuz, Kapalı Otopark, Sosyal Tesisler, %85 Yeşil Alan, Alışveriş Merkezi

Proje Web Sitesi

Dış Mekan

İç Mekan

Kat Planı